Takip et

Shell Helix Binek Araç Motor Yağları

Shell Helix binek araç motor yağları, sürüş koşullarınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir. Ürün ailesini keşfedin.

Sürüs tutkunuzu anlıyoruz. İste bu nedenle Shell Helix Tam Sentetik Motor Yağları doğal gazdan elde edilmekte ve yüksek motor performansı sağlamaya yardımcı olacak şekilde geliştirilmektedir. Böylece sürüş tutkunuzun canlı kalmasına yardımcı olur. Shell Helix Ultra ile Yola Devam Edin..

HER ARACA UYGUN MOTOR YAĞI

Shell Helix Tam Sentetik Motor Yağları

Tam sentetik motor yağları nedir?
Hem sentetik hem de mineral yağlardan daha yüksek performans düzeyleri elde etmek için %100 sentetik baz yağlar ve yüksek kaliteli katkılar kullanılan tam sentetik Shell Helix motor yağları. Bu yüksek kaliteli sentetik baz yağlara, patenti bize ait olan Aktif Temizleme Teknolojimizi ekleyerek bugünün motorlarında üstün temizlik ve koruma sağlamaya yardımcı bir motor yağı üretiriz.

Tam sentetik motor yağları motorunuzun korunmasına yardımcı olur.
Yağın sınırlarını zorlayan sadece dondurucu Kuzey Kutup şartları veya kavurucu çöller değildir. Her gün yaşanan otoban sürüşü veya arabanın sürekli dur kalk yaptığı şehirdeki trafik sıkışıklığı, motor yağı için ağır şartlar anlamına gelebilir. Shell Helix Ultra’nın Tam sentetik formülü, çok sıcak ve aşırı soğuk iklimlerde olduğu kadar ağır sürüş şartlarında da Shell’in maksimum korumasını sağlar.

SHELL HELIX TAM SENTETİK MOTOR YAĞLARI

  • Shell Helix Ultra
  • Shell Helix HX8

 

Shell Helix Yarı Sentetik Motor Yağları

Yarı sentetik motor yağları nedir?
Shell Helix sentetik teknolojili motor yağlarında hem sentetik hem de mineral baz yağlar kullanılır, böylece sadece mineral yağlarla geliştirilen motor yağlarından daha yüksek performans seviyeleri elde edilir.

Yarı sentetik motor yağları moturunuzun korunmasına yardımcı olur.

Shell Helix yarı sentetik veya ‘sentetik teknoloji’ yağlarında hem sentetik hem de mineral baz yağlar kullanılır, böylece sadece mineral yağlarla geliştirilen yağlardan daha yüksek performans seviyeleri elde edilir. Aktif temizleme teknolojimizle Shell Helix sentetik teknoloji motor yağları, motorunuzun yeni gibi kalmasına yardımcı olmak için kesinitisiz temizleme ve koruma sağlar.

SHELL HELIX YARI SENTETİK MOTOR YAĞLARI

  • Shell Helix HX7
  • Shell Helix HX6

Shell Helix Mineral Motor Yağları
Motorunuzun temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olan Shell Helix Mineral Motor Yağları ürün ailesini hakkında bilgi alın.

SHELL HELİX MİNERAL MOTOR YAĞLARI

Madeni motor yağı, doğal olarak oluşan ham petrolün, motorları yağlamak için doğru özelliklere sahip küçük bir kısmıdır. Shell Helix madeni motor yağları, motorunuzun zararlı tortuya karşı korunmasına yardımcı olurken, motorların temiz kalmasına da yardımcı olur.

SHELL HELIX MİNERAL MOTOR YAĞLARI

  • Shell Helix HX5
  • Shell Helix HX3